Список участников

  1. Акушэвіч Андрэй Аляксандравіч

    Установа адукацыі "Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт", дацэнт кафедры рэдакцыйна-выдавецкіх тэхналогій

  2. Амосава Юлія Уладзіміраўна

    Нацыянальная бібліятэка Беларусі, галоўны бібліёграф

  3. Базылева-Ланько Светлана Анатольевна

    Национальная библиотека Беларуси, Главный библиограф

  4. Барадуля Таццяна Васільеўна

    РВУ "Выдавецкі дом "Звязда", газета "Літаратура і мастацтва", рэдактар аддзела

  5. Бухаркина Мария Викторовна
  6. Вербаль Святлана Юрьеўна

    Нацыянальная Бiблiятэка Беларусi, IАА, вядучы библiёграф

  7. Вішнёў Зміцер Юр'евіч

    выдавецтва "Галіяфы", дырэктар

  8. Воцінава Святлана Дзмітрыеўна

    Рэдакцыйна-выдавецкая ўстанова "Выдавецкі дом "Звязда", галоўны рэдактар часопіса "Маладосць"

  9. Данільчык Аксана Аляксееўна

    незалежная даследчыца

  10. Жарская Настасся Віктараўна

    Нацыянальная бібліятэка Беларусі, галоўны бібліёграф

  11. Жыбуль Віктар Вячаслававіч

    Беларускі дзяржаўны архіў-музей літаратуры і мастацтва, вядучы навуковы супрацоўнік

  12. Карчашкіна Дарыя Валер'еўна

    Літаратурны музей Петруся Броўкі, Малодшы навуковы супрацоўнік

  13. Лабада Таццяна Анатольеўна

    "Беларуская хатка". Філіял Дзяржаўнага музея гісторыі беларускай літаратуры, Загадчык філіяла

  14. Лаўрык Таццяна Анатольеўна

    Нацыянальная бібліятэка Беларусі, загадчык аддзела

  15. Маланухіна Святлана Уладзіміраўна

    УА "Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт культуры і мастацтваў", старшы выкладчык

  16. Маршалова Анна Анатольевна

    ГУО,, Межисетская СШ", Учитель белорусского языка и литературы

  17. Олина Элла Игоревна

    газета " Наша слова", карэспандэнт

  18. Папроцкая Таццяна Пятроўна

    Нацыянальная бібліятэка, загадчык сектара

  19. Петухоў Аляксандр Васільевіч

    Установа "Дзяржаўны архіў Магілёўскай вобласці" , Архівіст 1-й кваліфікацыйнай катэгорыі аддзела навуковага выкарыстання дакументаў і інфармацыі

  20. Свірыдовіч Эліна Карлаўна

    Дзяржаўны музей гісторыі беларускай літаратуры, Загадчык навукова-асветніцкага аддзела


Архив мероприятий

2021


2020


2019


2018